25 let posouváme jednotlivce a firmy k vyšší efektivitě

Jak firmám pomáháme?

Celé je to o vás. My jsme tu, abychom vám pomohli posunout se tam, kam chcete. 
Firma je tak dobrá, jak jsou dobří její zaměstnanci. Rozvíjíme jednotlivce tak, aby maximálně přispívali k efektivnosti firmy. Zdokonalujeme HR procesy. Vidíme i to, co vy zevnitř nevidíte, pojmenujeme to a vyřešíme. 


Jak postupujeme?

Součástí naší spolupráce je do hloubky pochopit, na čem vám skutečné záleží. Definujeme, co nefunguje podle vašich představ a navrhneme řešení. Mluvíme otevřeně. Často problém není jen v té skupině, kde se projevuje, ale i o stupeň výš. Např.: Všichni mistři nefungují, jak by měli? Doporučíme: fajn, pracujme s nimi, ale něco změnit musí i jejich šéf.


Skutečná změna firemní kultury

Chcete dosáhnout skutečné změny firemní kultury? Možná máte nastavené firemní hodnoty, pravidla chování, která z nich vyplývají a firemní vizi. Chápe každý manažer, co to doopravdy znamená? Chová se podle toho? Umí to všechno vysvětlit různým skupinám zaměstnanců tak, aby jim to dávalo smysl?


Jak posouváme jednotlivce?

Pomocí kurzů, koučinku, mentoringu nebo typologie začnete lépe chápat sám sebe. Uvidíte, kdy je vaše naučené chování (často program, kterého si nejste vědom/a) efektivní a kdy naopak ne. Uvědomíte si konsekvence svého chování, budete vědomě reagovat jinak. Ve výsledku budete efektivněji spolupracovat, komunikovat, rozhodovat a současně budete více v pohodě.  

Čísla hovoří za nás

25 let 

Zkušeností, které vám předáváme formou školení, mentoringu, koučování. 

100 + 

Koučovaných nebo mentorovaných manažerů.

20 let

Zkušeností s průzkumy spokojenosti.

7 000+

Účastníků, kteří prošli našimi kurzy. 

S kým se setkáte?

Zuzana Osininová

Zakladatelka Else AZ, lektorka, koučka

V oblasti rozvoje lidí dělám 25 let. Posledních 10 let jsem kouč a trenér především top managementu a vyššího managementu, ale často pracuji i s klíčovými specialisty.

Pavel Konečný

Konzultant, trenér, kouč

Nejsem kněz ani psycholog, ale nasloucháním lidem, diskusí a vzájemnou spoluprací s nimi je dokážu otevřít a nastolit atmosféru vzájemné důvěry. Při takové spolupráci lidé poznávají sami sebe, jsou schopni „vystoupit“ ze své schránky, a aniž si to uvědomují, roste jim sebedůvěra.  

Co o spolupráci říkají naši klienti?

„S Else a se Zuzkou spolupracujme již dlouho a vždy jsem z naší spolupráce nadšená. Její přístup je velice profesionální a současně optimálně přizpůsobený konkrétní firmě a složení účastníků - máme vždy pocit, že je součástí našeho týmu. (V oblasti komunikace, prezentace a osobního rozvoje je zkušeným a motivujícím koučem.) Vždy se těšíme na další společnou akci.“
Michaela Veselá HR manager ve společnosti Vertiv Czech Republic s.r.o.
„Školení efektivní komunikace jsem již absolvoval celou řadu, ale přiznám se, že to vedené Zuzkou bylo opravdu výjimečné. Počínaje přátelskou a tvůrčí atmosférou, přes skvěle připravené lektory až po množství příkladů z praxe. Zkušenosti zde získané jsem měl již možnost několikrát aplikovat v reálných situacích a fungují skvěle. Děkuji za příjemně a hlavně přínosně strávený čas.“
Petr Kuchyňa generální manažer ve společnosti KIEKERT-CS, s.r.o.