HR poradenství

V čem vám můžeme pomoci?

Zanalyzujeme vaše HR procesy, navrhneme optimalizaci, pomůžeme vám se zavedením nových, naučíme vás, jak si je dále udržovat a aktualizovat. Nechtějte po nás zkratkovitá řešení, která nikam nevedou. 

Máme zkušenosti z mnoha firem z různých oborů, proto jsme schopni navrhnout optimální řešení přímo pro vás. Může se jednat např. o systém rozvoje výkonnosti (Performance development system), nastavení kompetenčního modelu a firemních hodnot, implementaci firemní kultury, vhodný motivační systém atd. 


Hodnocení zaměstnanců

Komu by se chtělo hodnotit podřízené? Jenomže bez hodnocení je těžko zajistit zlepšení. Systém hodnocení vytvoříme společně s vámi, tak, aby byl pro vaše lidi srozumitelný a aby vám pomáhal posouvat jednotlivce i firmu žádoucím směrem. 


Firemní kultura

Firemní kultura vždy existuje. Otázkou je, jestli se v ní dobře funguje zaměstnancům a jestli vede k chování, které firma potřebuje a vedení očekává. Pomáháme definovat jednotlivé prvky firemní kultury a implementovat je do praxe. 


Interní komunikace

V průzkumech spokojenosti se opakovaně ukazuje, že interní komunikace je na okraji zájmu. Informace jde shora dolů nebo napříč firmou tak, že k zaměstnancům vůbec nedojde nebo ve velmi změněné podobě. A všichni se diví: "Jak je to možné, vždyť jsme jim to říkali!" Zjistíme, v čem je u vás největší kámen úrazu a najdeme způsob, jak situaci změnit.

Máte zájem o HR poradenství?

Chcete dostávat newsletter?

S kým se při HR poradenství setkáte?

Zuzana Osininová

Zakladatelka Else AZ, lektorka, koučka

V oblasti rozvoje lidí dělám 25 let. Posledních 10 let jsem kouč a trenér především top managementu a vyššího managementu, ale často pracuji i s klíčovými specialisty.

Pomáháme odhalit slabá místa v HR procesech a nastavit je efektivněji.

„S Else a se Zuzkou spolupracujme již dlouho a vždy jsem z naší spolupráce nadšená. Její přístup je velice profesionální a současně optimálně přizpůsobený konkrétní firmě a složení účastníků - máme vždy pocit, že je součástí našeho týmu. (V oblasti komunikace, prezentace a osobního rozvoje je zkušeným a motivujícím koučem.) Vždy se těšíme na další společnou akci.“
Michaela Veselá HR manager ve společnosti Vertiv Czech Republic s.r.o.