Elseaz.cz > O Else AZ > Reference > ALMECO Skyba, s.r.o.

Jaromír Skyba

Jednatel, ALMECO Skyba, s.r.o.

Se společností Else spolupracujeme na rozvoji obchodních a komunikačních dovedností našich zaměstnanců. Jsme obchodní firma a většina z nás je v každodenním kontaktu se zákazníky.  Týká se to jak obchodníků, tak manažerů, ale v neposlední řadě také technologických pracovníků. Proto je pro nás klíčové, aby byli všichni zaměstnanci schopni vytvářet přátelské vztahy, klást otázky, zjistit potřeby klientů, nalézt a prezentovat řešení, reagovat konstruktivně na námitky klientů, případně uzavřít obchod. Pro jejich efektivní a přesvědčivou komunikaci je třeba se neustále vzdělávat nejen po stránce odborné, ale zdokonalovat i úroveň vystupování, profesionální vyjadřování či nácvik reakcí v určitých situacích. Nezbytným projevem účinnosti tréninku je rostoucí sebevědomí našich kolegů při stresových jednáních.

Kurz byl rozložen v čase, což nám umožnilo, abychom znalosti a dovednosti, na kterých jsme pracovali během tréninku, procvičili v praxi a při dalším tréninkovém dni mohli diskutovat o svých zkušenostech.

Na spolupráci s Else oceňujeme především:

  • Trenér nebyl pouze teoretik, ale sám má dlouhodobé zkušenosti s prodejem
  • Trénink byl přizpůsoben specifikům našeho byznysu
  • Byl zaměřen na nácvik osvědčených postupů, nikoli na teorii
  • Od všech účastníků byla vyžadována vysoká míra nasazení

S odstupem velmi krátké doby hodnotíme efektivnost tréninku Else v podobě úspěšných obchodů a zvyšování spokojenosti našich zákazníků.