Elseaz.cz > O Else AZ > Reference > Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

Jana Pešavová

Ředitelka odboru externího obchodu, Regionální ředitelství Praha, Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

Rozhodli jsme se, že ve spolupráci s Else zorganizujeme pro naše manažery teambuilding, na kterém se dostanou do jiného prostředí, kde si nejen „pročistí si hlavy“, ale posílí vzájemnou týmovou spolupráci a každý sám za sebe si odnese náměty na zlepšení své manažerské práce do budoucna.
Na naší spolupráci s Else jsme ocenili následující:

  • Kurzu předcházela pečlivá příprava – s trenéry jsme předem pečlivě diskutovali o potřebách zlepšení skupiny i jednotlivců, aby mohli program připravit na míru pro nás. 
  • Veškeré venkovní aktivity byly namáhavé přiměřeně, takže i lidé, kteří nejsou sportovně založeni, neměli problém je zvládnout.
  • Cvičení venku se střídala i s odpovídající částí teorie (abychom věděli nejen „co chceme zlepšit“, ale také „jak“), která byla doplňována diskuzemi o tom, co a jak lze přenést do běžné práce.
  • Organizačně byla celá akce perfektně připravena a celý program se uskutečnil bez jakýchkoli problémů. 
Nechtěli jsme, aby celá akce byla jenom o fyzických cvičeních v přírodě a o zábavě. Výsledkem mělo být i to, aby si každý uvědomil, co na sobě chce do budoucna změnit a jak na tom zapracovat, aby nejen zlepšil svou vlastní manažerskou práci, ale fungoval dobře v rámci celého pracovního kolektivu. A to se rozhodně podařilo. Třešničkou na dortě pak určitě bylo krásné prostředí, ve kterém se teambuilding uskutečnil, i krásné počasí, které nám opravdu přálo.