Elseaz.cz > O Else AZ > Kdo jsme?

Proč právě Else AZ?

Kdo jsme?

Else International je středoevropská organizace, která podporuje lokální i globální společnosti v urychlení jejich procesu rozvoje tak, aby byly vytvářeny rezervy pro další investice. Naši spolupráci s klienty budujeme na společné zodpovědnosti za měřitelné zlepšení výsledků. Měřitelnost a kontinuální zpětná vazba od zainteresovaných členů jsou důležitými nástroji pro optimalizování akčního plánu rozvoje. V rámci naší partnerské spolupráce rozvíjíme společně systém, který je schopen se neustále vyvíjet.

Čemu věříme a jaké jsou naše přednosti?

Else International věří, že tyto změny jsou důsledky rozhodnutí. Podporujeme profesionály v činění proaktivních a optimálních rozhodnutí. Zázemí rozhodovacího procesu spočívá ve schopnosti zdravě riskovat a v trvalém a flexibilním vyhodnocování reakcí okolního prostředí.

Naše technologie koučování pomáhá "manažerům změn" vytvářet spolupráci založenou na podpoře a tím zajistit vysokou úroveň zaujetí ode všech účastníků procesu rozvoje.

Jaké máme know-how?

Else International Development Centrum vlastní know-how "Metodu 5 R", která podporuje osobní rozvoj manažerů a jejich týmů při využití informací z měřících metod a personálních auditů. Tento proces umožňuje vysokou návratnost vložených prostředků společnostem, které do daných projektů investují

Naší předností je rychlá reakce na požadavky klientů a dovednost zohlednit specifika středoevropského trhu při konkrétních projektech.